404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL ASAYİŞ UYGULAMALARINI YERİNDE İNCELEDİ


Vali Fahri Meral, Emniyet ve Jandarma uygulama noktalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar ve İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ile birlikte ilk olarak Karaman - Mut Yolu üzerindeki emniyet uygulama noktasını ziyaret eden Vali, Meral daha sonra Karaman – Konya Yolu üzerindeki emniyet uygulama noktası ile Karaman – Ayrancı Yolu üzerinde denetim ve uygulamalarını sürdüren jandarma uygulama noktasını ziyaret etti.
 
Denetimlerin ve yol uygulamalarının aralıksız sürdürüldüğü kontrol noktalarında incelemelerde bulunan Vali Meral, ziyaret ettiği uygulama noktalarında görev yapan emniyet ve jandarma ekipleriyle bir araya gelerek sohbet etti ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 
Ziyaretlerin sonunda Vali Meral, vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli yolculuk yapabilmeleri amacıyla denetimlerini aralıksız sürdüren ekiplere çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN