404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜNDE BİLGİ ALDI


Vali Fahri Meral, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğünü ziyaret ederek kurumun envanteri ve çalışmalarıyla ilgili olarak bilgi aldı.
 
Vali Meral’in İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette; Vali Yardımcısı Hacı İbrahim Türkoğlu, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar ve İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Şen, İl Afet ve Acil Durum Müdür Vekili Şerife Han ve kurum personeli hazır bulundu.
 
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın katılımıyla Ankara’da dağıtımı yapılan ve ilimize de tahsis edilen bir adet 4x4 Ford Ranger marka arazi aracının ilimiz için hayırlı olması dileklerinde bulunan Vali Meral, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğünün operasyonel araç yeterliliğine sahip olduğunu belirterek, genel ihtiyaçları ve eksiklikleri konusunda yetkililerden bilgiler aldı.
 
Kurumun genel yapısı ve idari işleyişi hakkında da bilgiler alan Vali Meral, AFAD’ın acil durumlara müdahale, arama – kurtarma ve yardım faaliyetlerinde ülkemizin en önde gelen kuruluşları arasında yer aldığını belirterek, kurumun yaşanabilecek her türlü afetlere karşı araç ve gereçleriyle birlikte eğitimli personellerinin 24 saat hazır bulunması gerektiğini ifade etti.
 
Vali Meral, ilimiz genelinde yürütülecek çalışmaların etkin bir şekilde sürdürülebilmesi için kamu kurum ve kuruluşları arasındaki koordinasyonun önemine değindi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN