404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ MERAL KURUM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR


Vali Fahri Meral, kurumlara gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Defterdarlık ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
 
16 Ocak 2018 Salı günü gerçekleştirdiği ziyaretlere; İl Defterdarlığı ile başlayan Vali Meral, ziyaret öncesinde hizmet binasını gezerek bir süre incelemelerde bulunarak kurum personeliyle tanıştı. Defterdar Recep Sümer’den yürütülen çalışmaların yanı sıra kurumun personel yapısı ve genel işleyişi hakkında bilgiler alan ve kurum çalışanlarına kolaylıklar dileyerek Defterdarlıktan ayrılan Vali Meral, ziyaretlerini daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile sürdürdü.
 
Müdürlük binasına gelişinde İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu ve kurum personeli tarafından karşılanan Vali Meral, kurumun genel yapısı, işleyişi ve personel durumu hakkında bilgiler aldığı ziyaretin sonunda İl Müdürü Hacıhaliloğlu ve kurum personeline çalışmalarında başarılar diledi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN