404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ MERAL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ


2018 yılının ilk muhtarlar toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.
 
16 Ocak 2018 Salı günü Valilik Toplantı Salonunda dördüncü grup merkez köy muhtarları ile gerçekleştirilen toplantıya; Vali Meral’in yanı sıra Vali Yardımcısı Sezer Işıktaş, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Mehmet Taşdemir, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, İl Mahalli İdareler Müdürü Abdullah Şahiner, daire müdürleri ve merkeze bağlı 15 köy muhtarı katıldı.
 
İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı başlangıcında Vali Meral, 2018 yılında yapılan ilk muhtarlar toplantısının hayırlı olması dileklerinde bulundu.
 
2017 yılının kısa bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Meral, muhtarlardan duyarlılıklarını koruyarak yaşadıkları bölgede vatandaşlarla bire bir ilgilenmelerini ve durumlarını yerinde takip etmelerini isterken, köy ve köy halkının yaşadıkları sıkıntıların giderilmesi konusunda ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN