404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YÜZLERCE ÇOCUK TİYATRO ETKİNLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİ


   Karaman Belediyesi tarafından düzenlenen ve iki gün süren çocuk tiyatrosu etkinliğinde yüzlerce çocuk doyasıya eğlendiler.
    
        Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi birbirinden güzel ve seçkin etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Çocukların kültürel anlamda gelişmesine katkı sunmak, hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikte; Evvel Zaman İçinde, İzci Kardeşler ve Dünyayı Kurtaran Çocuk isimli birbirinden güzel dört farklı oyun sahnelendi. Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından organize edilen çocuk tiyatrosu etkinliğinde ara tatilini fırsat bilen yüzlerce çocuk doyasıya eğlendi. 
    
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Ara tatili dolayısı ile okul yoğunluğundan ve derslerin stresinden uzak kalan çocuklarımızın zamanını sanatsal ve kültürel faaliyetlerle değerlendirebilmeleri için düzenlemiş olduğumuz çocuk tiyatrosu etkinliği yoğun ilgi gördü. Çocuklarımız bu programlarımız sayesinde hem eğleniyor hem öğreniyorlar. Onların bu heyecanı ve mutluluğu bizleri de son derece mutlu ediyor. Önümüzdeki günlerde bu gibi programlarımıza devam edeceğiz” dedi.


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN