404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TEMSİLCİ GENÇ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’nda ‘temsilci genç’ olmak isteyen gençler 28 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği Gençlik ve Spor Bayramında farklı kültürdeki gençleri kaynaştırmak amacıyla düzenlediği Gençlik Haftası kapsamında ilini ve yaşadığı ülkesini temsil edecek gençleri belirleyecek.
81 il ile KKTC, Avusturya, Almanya, Hollanda, Fransa ve Azerbaycan gibi Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerden bir bayan olmak üzere toplam 174 temsilci genç seçilecek.
9-20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek program kapsamında temsilci genç seçilen gençler, İstanbul, Çanakkale, Bursa ve Ankara’nın tarihi ve kültürel mekânlarını gezecek. Ankara’daki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katılacak olan gençler devlet büyüklerince de kabul edilecek.
Temsilci Genç olmak isteyen gençler 28 Şubat 2018 tarihine kadar http://formlar.gsb.gov.tr/2018TemsilciGencBasvuru/ adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN