404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR"Ayrıştırmaya değil, birleştirmeye geliyoruz" diyen Konya Emlakçılar Odası Başkan Adayı Yüksel, "Çünkü birliktelikte hayır vardır" dedi

Konya Emlakçılar Odası Başkan Adayı Mehmet Yüksel, Mart ayında yapılacak oda seçimleri öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim çalışmalarının sadece üye ziyaretleri ile sınırlı olmadığını seçim sonrasına odaklı çalışmalarda yürüttüklerini ifade eden Mehmet Yüksel, "Biz yola çıkarken kimsenin eksiği, ayıbı ve kusuru üzerinden seçim çalışması yapmayacağımızı vaad etmiştik. Hala bu sözümüzün arkasındayız" dedi. "Ayrıştırmaya değil, birleştirmeye geliyoruz" diyen Yüksel; "'Birlikten kuvvet doğar' sözü, hayat felsefem olmuştur. Malum sektörümüzün de çözülmeyi bekleyen sorunları var. Bu sorunların çözümünün, meslektaşlarımız ile sağlayacağımız birliktelikle mümkün olacağına inanıyorum. Allah kısmet eder ve göreve gelirsek ki, çalışmalarımızda meslektaşlarımızın büyük teveccühleri ile karşılaşıyoruz, yılda birden fazla Çalıştay tarzında düzenleyeceğimiz geniş katılımlı toplantılarda özellikle meslektaşlarımızı ve sorunlarını dinleyeceğiz. Bu toplantılardan çıkacak sonuçlar bizim yol haritamız olacak" diye konuştu. Yüksel açıklamasının sonunda oda üyelerine, alışılmışın dışında farklı ve etkin bir yönetim tarzı vaad etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN