404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

I. KARAMAN ULUSLARARASI DİL VE EDEBİYAT KONGRESİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) ev sahipliğinde ‘I. Karaman Uluslararası Dil ve Edebiyat Kongresi’ düzenlenecek.
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi işbirliğinde düzenlenecek olan kongre, 07-09 Kasım 2018 tarihlerinde KMÜ'de gerçekleşecek.
Bildiri özetlerinin son gönderim tarihinin 25 Haziran ve kabul edilen bildirilerin tam metinlerinin gönderim tarihinin ise 15 Ekim 2018 olacağı kongrenin konu başlıkları ise şu şekilde: Türkçenin Eğitimi ve Öğretimi, Yabancı Dil Olarak Türkçenin Öğretimi, Yurt Dışındaki Türk Çocuklarına Türkçe Öğretimi, Türk Soylulara Türkiye Türkçesi Öğretimi, Dünyadaki Türkoloji Merkezleri ve Çalışmaları, Türkiye’de ve Dünyada Dil Öğretimi, Bilim Dili Olarak Türkçe, Doğu-Batı Dilleri ve Edebiyatları Araştırmaları, Dil İlişkileri ve Politikaları, Yabancı Dil Eğitimi ve Öğretimi, Erken Yaşta Yabancı Dil Öğretimi, Yabancı Dil Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Disiplinlerarası Dil Öğretim Çalışmaları, Dil Bilimi, Çeviri Bilimi, Karşılaştırmalı Edebiyat.
Kongreyle ilgili detaylı bilgiye http://www.kmu.edu.tr/kudek adresinden ulaşılabilir.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN