404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İYİLİK OKULU PROJESİ EKİBİNDEN BELEDİYEYE ZİYARET


Milli Eğitim Bakanlığı, Din Eğitimi Genel Müdürlüğü, ÖNDER ve Deniz Feneri tarafından yürütülen “İYİLİK OKULU” Projesi adı altında “Tarihine, Kültürüne ve Şehrine İyilik Et” projesi ekibi Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı ziyaret etti.

        Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı ve proje danışmanı Mustafa Özer, Başkan Çalışkan’a projenin detaylarını anlattı. Özer; proje amacının hep birlikte gelecek nesillere daha güzel bir kent bırakmak olduğunu, gelecek kuşaklara şehirdeki tarihi mirasları ilk günkü gibi görme fırsatı imkânının sağlanması olduğunu söyledi. Özer, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a projeye verdiği tam destekten dolayı teşekkür etti.

        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan son derece yerinde bulduğunu söyleyerek, "Bu kadim şehrin her zerresinde atalarımızın bir izi vardır. Bu tarihi dokuları ve mirasları korumak bizim en önemli vazifelerimizden biridir. Baktığımız zaman çeşitli yöntemlerle bu tarihi miraslarımız tahrip edilmekte. Bu noktada tüm vatandaşlarımızı duyarlı davranmaya ve bu miraslarımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Karaman Belediyesi olarak proje dahilinde üzerimize düşen görevi sonuna kadar yapmaya hazırız. Bu kapsamda projede emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.


  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN