404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN TSO´DA TEK DURAK OFİS OLMA YOLUNDA BİR ADIM DAHA ATILDI


Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY, yaptığı basın açıklamasında;
“ Odamız Üyeleri için vakit kaybı olan tescile tabii tüm işlemlerde bankalara yatırılan Ticaret Sicil Gazetesi bedeli artık Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’nda tahsil edilebilecek. Ticaret Sicil Harçları, Rekabet Kurumu Paylarının bankaya yatırmak yerine Odamızdan tahsil edilmesine bir yenilikte Gazete ilan bedellerinin Odamız Muhasebe servisine tarafından ödenebilmesi eklenmiştir. 12.02.2018 Tarihinden itibaren Tescil için gelen üyemizin bankaya gitmesine gerek olmaksızın ücretleri odamız tahsilat servisinden yapılabilecektir.
Tek Durak Ofis olma yolunda hızla ilerlemeye devam eden odamız Yeni şirket kuruluş işlemlerinde Noterlerde yapılan sözleşmelerin ve imza tescil talepnamelerinin Ticaret Sicil Müdürlüğümüzde huzurunda da imzalanması bir yıldan bu yana devam etmektedir. Önümüzdeki aylarda yeni kurulan şirketlerin defter tastiklerinin onayının da Odamızda yapılabilmesinin için gerekli kanun ve yönetmeliklerin çıkarılması beklenmektedir.


Odamızca verdiğimiz bu hizmetlerin artmasıyla Üyelerimiz vergi dairesi, banka ve noter gibi yerlere gidip gelmek yerine sadece odamıza gelerek tüm işlemlerini yapabilecekler. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN