404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ


İlçemizde "Okuma Yazma Seferberliği" toplantısı yapıldı.
 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendinin öncülüğünde başlatılan “okuma yazma seferberliği” projesi kapsamında ilçemizde yapılacak faaliyetlerin değerlendirilmesi amacıyla ilçemiz Kaymakamı Nurhalil Özçelik başkanlığında toplantı düzenlendi.         
 
İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya Kaymakamımız Nurhalil Özçelik’in yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, kamu kurum idarecileri,
STK temsilcileri ile muhtarlar derneği başkanı katıldı.
 
Başlatılan seferberlik ile okuma yazma bilmeyen tüm vatandaşlara ulaşabilmeyi hedeflediklerini belirten Kaymakamımız yaptığı açılış konuşmasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendi tarafından okuma yazma seferberliği başlatıldı. Bugün bu toplantıda, ilçemizde okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızı daha kolay tespit etmek ve ulaşmak için gerçekleştirilecek çalışmalar konusunda istişare etmek istiyoruz” dedi.
 
Okuma yazma bilmeyenlerin tespiti ve kursa yönlendirilmeleri konusunda herkesten destek beklediklerini ifade eden Kaymakamımız "Bu konuda hepimize iş düşüyor. Okuma ve yazma bilmeyen herkese ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
 
Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ve görev dağılımının ardından sona erdi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN