404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLAN Z KÜTÜPHANE ÖĞRENCİLERE HİZMET VERECEK


Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde 81 ilde yürütülen Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek programı kapsamında İlimiz Ayrancı İlçesinde Vali Meral’in katıldığı program ile Zenginleştirilmiş Kütüphane açılışı gerçekleştirildi.
 
1993 yılında İstanbul’da şehit olan Polis Memuru İbrahim Okcü’nün adının yaşatılması için İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Ayrancı Ortaokulundaki zenginleştirilmiş kütüphane açılışına; Vali Fahri Meral ve eşi Zehra Meral, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar,  Ayrancı Kaymakamı Mustafa Türkcan, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, daire müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda protokol konuşmalarıyla devam etti. İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar ÇOGEP projesine ilişkin bir konuşma yaptı.
 
Plaket töreninin ardından program, Şehit Polis Memuru İbrahim Okcü’nün adını taşıyan Z Kütüphane’nin açılışıyla devam etti.
 
Vali Meral ve protokol üyelerinin katıldığı törenle Z Kütüphane hayırlı olsun dilekleriyle öğrencilerin hizmetine açılırken Vali Meral, kütüphaneyi gezerek incelemelerde bulundu. Burada öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Meral, Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma Destek Projesi kapsamında açılışını yaptıkları ve Şehit Polis Memuru İbrahim Okcü’nün adını taşıyan kütüphanenin hayırlı olması dileklerinde bulundu. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN