M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TÖRENLE AÇILDI


2017-2018 Eğitim-Öğretim İkinci Yılı Törenle Açıldı
 
Diyarbakır’ ın Silvan ilçesinde uğradığı hain saldırıda şehit olan Jandarma Onbaşı Mehmet Kızılca’ nın isminin verildiği İlçemiz Güneyyurt Beldesi Şehit Mehmet Kızılca Ortaokulunda yapılan törene, İlçemiz Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Şehit Jandarma Onbaşı Mehmet Kızılca’nın anne ve babası, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Açıkgöz,  Güneyyurt Belediye Başkan Vekili Mustafa Zorlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, tüm okul müdürleri,  öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 
 Törende öğrenciler tarafından okunan şiir ve konuşmaların ardından şehitlerimize dua edildi, daha sonra okul bünyesinde Z kütüphanesi açılışı yapıldı.
 
Program sonrası İlçemiz Kaymakamı Nurhalil Özçelik,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Açıkgöz tarafından Güneyyurt Hurşit Akpınar İlkokulu ve Gülay Azim Uyar Lisesini ziyaret edilerek idareci ve öğretmenlerle görüşme yaptı Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA ROMAN

YAKINDA BURADAN YAYINLANACAK

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com