404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TUĞRUL SELMANOĞLU BAŞKAN ÇALIŞKAN'I ZİYARET ETTİ


Son dönemde, sosyal paylaşım ağlarında milli konuları değerlendirdiği videoları yayımlayarak dikkatleri üzerine çeken ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Tuğrul Selmanoğlu Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı makamında ziyaret etti.

        AK Parti İl Teşkilatı tarafından tertip edilen konferans programına konuşmacı olarak katılmak üzere ilimize gelen Tuğrul Selmanoğlu Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı ziyaret etti. 

        
Selmanoğlu'nu makamında ağırlayan Başkanı Ertuğrul Çalışkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; " Ülke olarak içeride ve dışarıda yaptığımız milli mücadele ile çok önemli süreçler yaşıyoruz. Teknolojinin ve bilişimin hızla geliştiği günümüzde şüphesiz sosyal mecraların önemi çok büyük. Sosyal medya başta olmak üzere kitle iletişim araçları toplumlar üzerinde çok önemli reaksiyonlara neden olabiliyor. Millet olarak bu zorlu süreçte hepimiz her alanda milli bir duruş sergilemeliyiz. Bu noktada sahip olduğu birikim ve yaptığı değerlendirmelerle sosyal medyada ülkemiz ve milletimiz menfaatlerini savunan Tuğrul Selmanoğlu'nu bu milli duruşundan dolayı tebrik ediyorum." dedi.

        
Misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'a teşekkür eden Tuğrul Selmanoğlu ise Karaman'da olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti.

        
Ziyaret sonrasında Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Tuğrul Selmanoğlu'na Kültigin Anıtı'nın tasvir edildiği bibloyu hediye etti.


  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN