M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TURİDER AYLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİKonya Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği (TURİDER) Şubat ayı toplantısı Bayır Diamond Hotel’de gerçekleştirildi.
Konya’nın; turizm argümanlarından Acentacılar, Restaurantcılar, Hediyelik eşyacılar, Otelciler ve Profesyonel Turist Rehberlerinin temsilcilerinin katıldığı toplantıda; Konya turizminin standartlarını yükseltmek ve konaklamalı – günübirlik Konya’ya gelen yerli ve yabancı misafirlerin memnuniyetlerini arttırmak, yılın 12 ayına yayılacak turizm çeşitliliği ile, otellerin doluluk oranlarını artırmak, en az 2 gece ve daha uzun süreli konaklayan turisti Konya’mızda ağırlamak, Konya esnafının daha fazla turizm geliri elde etmesini sağlamak, kokartlı profesyonel rehberlerle Hz.Mevlana ve Konya’nın değerlerinin doğru anlatılmasını sağlamak ve Konya’mızın turizm gelirlerinin artırılması için çalışmalar yapmak v.b  konular masaya yatırıldı.
Şubat ayı toplantısında; Konya’yı turistlere anlatan, kokartlı rehberleri dinleyen Turider Yönetimi, rehberlerin sahada birebir turistlerden aldıkları olumlu ve olumsuz eleştrileri, önerileri, yorumları değerlendirerek gerekli notları aldı.
Toplantı sonrasında, bu alanda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Turider Yönetim Kurulu;        ‘’ Şehrin turizm dinamiklerini dinledikten sonra ortaya çıkacak fizibilete çalışmasını ve hazırlanacak raporu, şehrimizin yöneticileri ile paylaşacağız. Konya’nın ve değerlerinin doğru tanıtımına çok önem verdiğini bildiğimiz şehrimizin yöneticileri ile Konya’nın turizm gelirlerini artırmak konusunda koordineli çalışmak için yol haritasını birlikte planlamak istiyoruz’’ dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA ROMAN

YAKINDA BURADAN YAYINLANACAK

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com