404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ FAHRİ MERAL PİRİ REİS KÜLTÜR MERKEZİNİ GEZEREK İNCELEMELERDE BULUNDU


İlimizde gerçekleştirilen etkinliklerin düzenlendiği Piri Reis Kültür Merkezinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler alan Vali Meral, Kültür Merkezinin vatandaşlarımıza daha sağlıklı hizmet verebilmesi için mevcut eksikliklerin giderilmesi konusunda gereken çalışmaların yapılacağını ifade etti.
 
Piri Reis Kültür Merkezinde kültür hizmeti veren Uluslararası Türkoloji Merkezi Türkçe Bilim Kütüphanesini de ziyaret eden Vali Meral, yürütülen faaliyetler ve verilen hizmetlerle ilgili olarak yetkililerden bilgiler aldı.
 
Vali Meral, ayrıca aynı bina içerisinde faaliyetlerini devam ettiren ve bayanlara yönelik açılan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne bağlı dikiş nakış atölyesini gezerek, yetkililerden sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN