404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL KÖY KÖY GEZMEYE DEVAM EDİYOR


Vali Fahri Meral, ilimize bağlı Bozkandak, Şeyhler ve Damlapınar köylerini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi.
 
Bozkandak Köyü ile ziyaretlerine başlayan Vali Meral’i köy girişinde köy muhtarı ve vatandaşlar karşıladı. Burada vatandaşlarla kısa bir süre sohbet eden Vali Meral, Köy Meydanı’nda inşaatı devam eden camiyi gezerek köy muhtarından çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Köy Konağında vatandaşlarla bir araya gelen Vali Meral, burada köyün genel ve ekonomik durumu hakkında bilgiler aldı.
 
Köy ziyaretini Bozkandak Ortaokulu ile sürdüren Vali Meral, okul müdüründen bilgiler aldığı incelemeleri sırasında sınıfları da gezerek bir araya geldiği okul öğrencileriyle sohbet etti ve taleplerini dinledi. Vali Meral, daha sonra okul idarecileri ve öğretmenleriyle kısa süren bir toplantı gerçekleştirdi.
 
Vali Meral, ziyaret ve gezilerini daha sonra Şeyhler ve Damlapınar köyleri ile sürdürdü. Şeyhler Köyü ziyaretinde köy muhtarından köyün genel durumu hakkında bilgiler alarak köyün sorunları ve taleplerini dinleyen Vali Meral’in bir sonraki durağı Damlapınar köyü oldu. Köye gelişinde köy muhtarı ve vatandaşlarımız tarafından karşılanan Vali Meral, köy muhtarından köyün ekonomik ve genel yapısı hakkında bilgiler aldıktan sonra Köy Meydanında bir araya geldiği vatandaşlarımızla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.
 
Vali Meral, Bozkandak, Şeyhler ve Damlapınar köylerine gerçekleştirdiği gezi ve ziyaretlerde yaptığı konuşmada, fırsat buldukça köylerimizi ziyaret edeceklerini vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam edeceklerini söyledi. Vali Meral, köylerimizin ve bölgede yaşayan insanlarımızın sorunların yerinde tespit edilerek çözüme kavuşturulması ve bölgenin yaşam koşullarını daha sağlıklı bir hale getirilmesi maksadıyla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin sonucunda sorunların ve taleplerin değerlendirilerek ilgili kurumlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışmaların yapılacağını söyledi.
 
Vali Fahri Meral’in gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine; İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, İl Genel Meclis Üyesi Osman Aydın, İl Mahalli İdareler Müdürü Abdullah Şahiner, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Özçalık eşlik etti.
 


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN