404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL’DEN ANLAMLI ZİYARET


Vali Fahri Meral, Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Merkezini ziyaret etti.
 
09 Şubat 2018 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile birlikte okul binasını gezerek bir süre incelemelerde bulunan Vali Meral, ziyaret ve incelemeleri sırasında Okul Müdürü Barbaros Orman’dan verilen eğitimler hakkında bilgiler aldı.
 
Okulun farklı birimlerini gezerek incelemelerini sürdüren Vali Meral, ziyaret sırasında sınıflarında eğitim gören özel çocuklarımızın derslerine de katıldı. Eğitimlerini sürdüren öğrencilerle sohbet ederek yakından ilgilenen Vali Meral, öğrencilerin devam eden eğitimleri hakkında okul öğretmenlerinden bilgiler aldı.
 
Vali Meral incelemelerinde sınıfların, mutfağın, yemekhanenin ve diğer hizmet birimlerinin çok düzenli ve temiz olmasından son derece memnun olduğunu belirtip, okul idaresine ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek başarılarının devamı diledi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN