404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YENİ DEVLET HASTANESİ CADDESİ’NDE ORTA REFÜJ ÇALIŞMASI

 
Karaman Belediyesi hastane caddesindeki araç trafiğini daha güvenli hale getirmek için orta refüj çalışması yapıyor.
        Karaman Belediyesi tarafından araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerden biri olan hastane caddesinde (1394 Sokak) orta refüj çalışması başlatıldı. Vatandaşlarımızın hastaneye güvenli bir şekilde geçmeleri sağlamak için gerçekleştirilen yaya alt geçidi projesinin ardından şimdi de araç trafiğini daha güvenli hale getirecek olan kavşak ve orta refüj çalışması yapılıyor.
        Hastane Caddesi’ne modern bir görünüm kazandırmak ve daha güvenli hale getirmek için çeşitli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Devlet hastanesi önünde yayaların güvenli bir şekilde karşıya geçmelerini sağlamak ve oluşan yoğun trafiği rahatlatmak için yay alt geçidi yaptık. Bununla birlikte cadde üzerinde de bir takım düzenlemeler yapıyoruz. Araçların güvenli bir şekilde ulaşımı için yolu ikiye bölerek orta refüj ve kavşak çalışması başlattık. Karaman Belediyesi olarak amacımız; şehir içi yolları daha modern ve güvenli hale getirmektir” dedi.


  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN