404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ZEHRA MERAL HANIMEFENDİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ


Sayın Valimiz Fahri Meral’in eşi Zehra Meral Hanımefendi İlçemizi Ziyaret Etti.
İlçemiz Kaymakam Vekili Nurhalil Özçelik ile birlikte ilk olarak ilçemiz Durmuş Ali Tokyürek Kur’an Kursunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti ve Kur’an kursu hakkında ilçemiz Müftüsü Mehmet Seven’den bilgi aldı.
Daha sonra Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Zehra Meral, engelli öğrencilerle sohbet etti. Kuruluş Müdürü Mehmet Yıldız tarafından dokuma atölyesi ürünü takdim edilen Zehra Meral, Kuruluş atölye ürünlerinin sergilendiği salonu gezdi. Daha sonra yaşlı yaşam evine geçen Zehra Meral, yaşlılarla sohbet ederek, durumları hakkında bilgi aldı.
Son olarak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden Zehra Meral halı ve çıbıt dokuma kursu atölyelerini gezerek yetkililerden bilgi aldı.
 Ziyaretlerini tamamlayarak ilçemizden ayrılan Zehra Meral’e İlçemiz Kaymakam Vekili Nurhalil Özçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, Rehabilitasyon ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü eşlik etti. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN