404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

3 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörlüğü ve Karaman Orman İşletme Müdürlüğü işbirliğinde 21 Mart Dünya Ormancılık Haftası nedeniyle ‘fidan dikimi’ gerçekleştirildi.
KMÜ Engelsiz Üniversite Öğrenci Topluluğu’nun da destek verdiği etkinliğe Karaman Valisi Fahri Meral, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Orman İşletme Müdürü Fazıl Cabaroğlu, il protokolü, davetliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.
KMÜ yerleşkesi içerisinde daha önceden belirlenen beş hektarlık alanda hazır bekleyen 3 bin adet fidan Vali Meral, Rektör Akgül, protokol üyeleri ve minik öğrencilerin ellerinde toprakla buluştu.
Çınar, dişbudak, leylak, mazı, ardıç, mavi selvi, ıhlamur, akçaağaç ve badem başta olmak üzere 15’i aşkın farklı türden fidanı toprakla buluşturan öğrenciler, fidanları özenle toprağa dikerek can sularını verdiler.  
Fidan dikimi, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.
                   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN