404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BİZBİZE TÜRKÇE’ OKUYUCUYLA BULUŞTU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörlüğü bünyesinde yayın hayatına başlayan ‘KMÜ Bizbize Türkçe’ dergisi, ilk sayısıyla okurlara merhaba dedi.
Üniversitede yaşanan değişim ve gelişimin görsel içerikleriyle birlikte yayımlandığı dergide rektörlük devir tesliminden bilimsel başarılara, akademik toplantılardan sportif ve kültürel faaliyetlere kadar pek çok haber yer aldı. Şiir ve makalelerin de bulunduğu dergide Rektör Akgül ile kitaplar üzerine yapılan özel bir söyleşiye de yer verildi.
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ün üniversite adına sahipliğini üstlendiği derginin Yayın Kurulu, Sorumlu Yazı İşleri, Editörlük, Yayın Ekibi ve Grafik Tasarımı görevlerinde de yine üniversite personelinin imzası yer alıyor.
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, ‘KMÜ Bizbize Türkçe’ dergisinin hayırlı olmasını temenni ederek, “KMÜ ailesi olarak birçok yenilik ve gelişmeye, önemli bilimsel ve kültürel faaliyetlere tanık olduğumuz bir süreç yaşıyoruz. Tüm bu yenilik ve gelişmelerin kamuoyuna duyurulması, KMÜ adına bir farkındalık yaratılması adına dergimizin faydalı olacağı kanaatindeyim. Derginin çıkarılmasında emeği geçen üniversitemiz personeline teşekkür ediyorum.” dedi.
Dergiye, http://www.kmu.edu.tr/bizbize sitesinden elektronik olarak da ulaşılabiliyor.
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN