404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN OSMANGAZİ HANIMLAR LOKALİ’Nİ ZİYARET ETTİ


    Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Osmangazi Mahallesi’nde bayanların hizmetine sunulan Hanımlar Lokalinde incelemelerde bulundu.
        Karaman Belediyesi'nin hanımlara yönelik hayata geçirdiği önemli hizmetlerden birisi olan Osmangazi Hanımlar Lokali yaklaşık üç aydır faaliyetlerine devam ediyor. Bölgede yaşayan bayanların büyük ilgi gösterdiği Hanımlar Lokalini, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bayanların kurs gördüğü sınıfları tek tek gezen Başkan Çalışkan, kursiyerlerin hal ve hatırlarını sorarak görüşlerini dinledi. 
        12 Aralık 2016 tarihinde hizmete giren Osmangazi Hanımlar Lokali’nden, çevre mahallelerle birlikte günde 175 kişinin faydalandığını söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Karamanlı hanımlar için, günlük hayatın stresinden uzak kalarak spor yapıp el sanatları öğrenebilecekleri bir merkezi de Osmangazi Mahallesi’ne kazandırdık. Hanımlar Lokalinde bayanlarımız haftanın beş günü hocalarımız eşliğinde spor faaliyetlerinden ve takı tasarım, dikiş-giyim, ev tekstili gibi kurslardan faydalanabiliyorlar. Osmangazi Hanımlar Lokali'nde 175 civarı kursiyerimiz var. Burayı açalı 3 ay olmasına rağmen ilgi her geçen gün artıyor. Bir Hanımlar Lokalini de mülkiyeti belediyemize ait olan eski Barış Manço Düğün Salonu’nun olduğu Mümine Hatun Mahallesi’nde hizmete açacağız. Bayanlara yönelik bu merkezleri şehrimizin her bölgesine yaymak istiyoruz” dedi.
        Osmangazi Hanımlar Lokali’nde eğitim gören kursiyerler de, mahallelerine böyle bir hizmet kazandırıldığı için emeklerinden dolayı Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür etti.


  
  
  
  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN