404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ŞEHİTLER YÂD EDİLDİ


18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Yâd Edildi

 
Türk tarihinin dönüm noktalarından birisi olan 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıldönümü nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de bir dizi etkinlik düzenlendi.
 
18 Mart 2018 Pazar günü tören alanında başlayan etkinlikler, Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başladı. İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Kemal Özbey tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma ile buradaki program sona erdi.
 
Çelenk sunma programına; Kaymakamımız Nurhalil Özçelik, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, ilçe protokolü, askeri erkân ve emniyet mensupları ile şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
 
Program daha sonra Ermenek Hasan Kalan Anadolu Lisesinde devam etti, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve şiirlerinden sonra tiyatro gösterisi ile buradaki program sona erdi
 
            18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle devam eden programda Kaymakamımız Nurhalil Özçelik, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından verilen yemekte şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. Umut Kafede düzenlenen yemeğe, Kaymakamımız Nurhalil Özçelik, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, ilçe protokolü, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
 
Yemeğin sonunda ilçe protokolünün ailelerle bir süre sohbet etmesiyle program sona erdi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN