404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

U16 BÖLGE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI


Karaman’da düzenlenen 2017-2018 Sezonu Basketbol U16 (Erkek-Kız) Bölge Şampiyonası, oynanan karşılaşmaların ardından tamamlandı.
Türkiye Basketbol Federasyonu Yurt içi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2017-2018 Sezonu U16 Erkekler Bölge Şampiyonası Karaman etabı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Spor Salonu’nda oynanan son gün karşılaşmalarının ardından tamamlandı. 5 gün boyunca devam eden ve 11 takımdan 132 sporcunun mücadelesine sahne olan Bölge Şampiyonasında Antalya Gelişim Gençlik birinci, Konya Alınteri ikinci ve Manisa Büyükşehir Belediye üçüncü oldu.
Müsabakalar sonucunda; birinci olan Antalya Gelişim Gençlik 3-6 Nisan 2018 tarihleri arasında Denizli ilinde organize edilecek Anadolu Bölgeler Finaline, ikinci olan Konya Alınteri ve üçüncü olan Manisa Büyükşehir Belediye ise 17-21 Nisan 2018 tarihleri arasında Elazığ ilinde organize edilecek A Türkiye Şampiyonası Yarı Finaline katılmaya hak kazandı.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN