404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ÜNLÜ MÜEZZİN VE HAFIZLAR KARAMANLILARLA BULUŞUYOR


Karaman Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında, mübarek üç aylar dolayısı ile bir program düzenliyor.  "Maide-i Kur'an" isimli program ile dünyaca ünlü müezzin ve hafızlar Karamanlılarla buluşacak.
    
        Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan Maide-i Kur'an isimli programda; Kur'an-ı Kerim ve Ezan-ı Şerif okuma dalında dünya birincilikleri bulunan ünlü müezzin ve hafızlar, Karamanlılara maneviyat dolu bir akşam yaşatacaklar. Ünlü müezzin ve hafızlar Mehmet Erarabacı, Habib Deveci, Halil İbrahim Üren ve Dursun Şahin muhteşem kıraatları ile Kur'an-ı Kerim, Ezan'ı Şerif, kaside ve Mevlid-i Şerif okuyacaklar.
    
        21 Mart 2018 Çarşamba günü saat 20.30'da Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan programa tüm Karaman halkı davetlidir. 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN