404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ÇUMRA ÇİÇEK MAHALLESİNDE 23 NİSAN COŞKUSU


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Çumra’nın küçük ve şirin bir mahallesi olan Çiçek’te coşku ile kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Mahalle halkına gösteri yapmak için hazırlanan öğrenciler gazetecileri karşılarında görünce birazcık şaşkınlık yaşasalar da kendilerini çabucak toparlayarak gösterilerini hatasız tamamlamanın gururunu yaşadılar.
        Çiçek İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri hazırladıkları birbirinden güzel gösterileri, yarışmaları, şiirleri ve halk oyunlarını mahalle halkına sergilediler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu doyasıya yaşadılar.
    İl merkezine 75, ilçe merkezine 55 km uzaklıkta bulunan mahallede çuval yarışlarından yoğurt içinde para bulmaya kadar birçok etkinlik başarıyla ortaya konulurken mahalle halkı, 23 Nisan coşkusunun mahallelerinde bir gelenek olduğunu ve bu günü en güzel şekilde organize eden başta Okul müdürü Hasan Demirlek  ve diğer öğretmenler Ahmet Ünaler, Abdullah Hiçyılmaz, Yasin Turhan, Tuğba Yağan, Rahime Çağlar, Raziye Aktaş, Merve Zobar, Eşe Tuncer ve Naciye Görmüş’e teşekkür ettiler.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN