404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KAYMAKAM KOLTUĞUNA ÖĞRENCİ OTURDU


Ermenek ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Kaymakamlık Makamına 4. sınıf öğrencisi oturdu.
 
Kaymakamımızın Makamına gelen Ermenek Zehra Galip Sumra Atatürk İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Mustafa Buğra Dereli, Kaymakamımızın koltuğuna oturarak 1 günlük kaymakam olmanın keyfini çıkardı ve ilk gelen telefon bağlantısında, Zehra Galip Sumra Atatürk İlkokulundaki sorunların giderilmesi için yetkililere talimat verdi. Kaymakamımız Nurhalil Özçelik ile  sohbet eden Mustafa Buğra Dereli misafirlere ikramda bulunmasını istedi.
 
Kaymakamımız Nurhalil Özçelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de öğrencilerin kaymakamlık koltuğuna oturduğunu, onların geleceğin kaymakamları olduğunu söyledi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN