404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ŞEKER'DEN 23 NİSAN MESAJI


AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:


“Tüm vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.
23 Nisan 1920 tarihi, milli iradenin tecelligahı ve ulusal egemenliğimizin simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı, aziz milletimizin vatanına ve milli iradesine sahip çıktığı çok önemli bir gündür. Ülkemizin içinde bulunduğu zor ve olumsuz koşullara rağmen milletimiz, bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkarak büyük mücadeleler ile yürüttüğü istiklal ve istikbal mücadelesini büyük ve tarihi bir zafer ile sonuçlandırarak ezelden beri hür yaşadığını ebediyete kadar daima hür ve bağımsız yaşayacağını bütün dünyaya ilan etmiştir. 

23 Nisan 1920 tarihi, aziz milletimizin her zaman ve her koşulda dini, vatanı, bağımsızlığı ve özgürlüğü uğrunda en büyük güçlüklere bile canı pahasına karşı koyabileceğinin, her güçlüğü onurlu mücadelesiyle aşabileceğinin en büyük göstergesidir. Aziz Milletimiz bu ruhu 15 Temmuz hain darbe girişiminde de tanklara ve mermilere karşı durarak tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. 23 Nisan 1920 tarihinde açılan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz Kurtuluş Savaşı’nı yönetmiş, Cumhuriyetimizi kurmuş, gerçekleştirdiği çok önemli reformlar ve aldığı tarihi kararlarla ülkemizin yarınlarını şekillendirmiş, demokrasimizin ve ulusal egemenliğimizin sembolü haline gelmiştir.

Ayrıca, 23 Nisan Dünya’da çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayramdır ve Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğimiz olan çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın bir ifadesidir. 

Bu duygu ve düşünceler ile geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutlar, Milli Mücadelede emeği geçen tüm gazilerimizi, şehitlerimizi minnet, saygı ve rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun Allah hepsinden razı olsun” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN