404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ FAHRİ MERAL’İN EŞİ ZEHRA MERAL YILSONU ETKİNLİĞİNE KATILDI


Vali Fahri Meral’in eşi hanımefendi Zehra Meral, Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından düzenlenen yılsonu etkinliğine katıldı.
 
Karaman Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe Okulunda gerçekleştirilen etkinliğe; Zehra Meral, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, Dernek Başkanı Fadimana Okur, Okul Müdürü Barbaros Orman, dernek üyeleri, öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
 
Etkinliğin düzenlendiği alanda konuklara karanfiller takdim edilirken hanımefendi Meral, etkinlik alanında öğrenciler ve aileleriyle bir araya geldi. Etkinlikte, konuklara öğrenci velilerinin yaptığı pişiler ikram edilirken öğrenciler de müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek, güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.
 
Hanımefendi Zehra Meral, programın gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, düzenlenen bu tür etkinliklerin güzel bir amaca hizmet ettiğini söyledi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN