404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

9. TARIM VE İNSAN RESİM SERGİSİGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızca geleneksel hale getirilen ve bu yıl 9. su düzenlenen Tarım ve İnsan temalı ulusal fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan eserler İl Müdürlüğümüz hizmet binasında ve Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sergilendi.
Türkiye'nin dört bir yanından yarışmaya katılarak binlerce eser arasından dereceye giren ve sergilenmeye layık görülen fotoğraflardan 60 adet fotoğraf İl müdürlüğümüz hizmet binası ile Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sergilendi. Fotoğraflarda insan-doğa ilişkisi, suyun bereketi ve tarımla hayatını kazananların hayatlarından sahneler yer alıyor.
Sergiyi gezen vatandaşlarımızca beğeniyle gezilen Tarım ve İnsan temalı ulusal fotoğraf sergisi ilk kez 2009 yılında düzenlenmeye başlamış olup, yarışma; genel, üretici, öğrenci, Bakanlık çalışanları ve Denizbank çalışanları ile Milli Tarım temaları olmak üzere 6 kategoride düzenlenmiştir.
Ülkemizin çeşitli yörelerinden, çiftçilerimizin üretim esnasındaki alın terini, emeklerini, üreten insanın tüm yorgunluğuna rağmen üretmenin mutluluğunu gösteren, çoğunluğu amatör fotoğraf sanatçıları tarafından fotoğraflanmış yüzlerce eser içerisinden dereceye giren eserler ve sergilenmeye değer bulunan eserler halkımızca beğeniyle karşılanmıştır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN