404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERDAL TÜRK, BASINLA BULUŞTU


AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Erdal Türk, basın mensupları ile bir araya geldi.
Karaman ulusal ve yerel basın mensuplarıyla kahvaltılı basın toplantısı ile bir araya gelen Erdal Türk, makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu belirtti. Asıl önemli olan topluma hizmet etmek olduğunu ifade eden Türk, “Her bir arkadaşımız siyasete adımını atarken mutlaka bir takım beklentileri, plan ve projeleri vardır. Bazı arkadaşlarımız milletvekili, belediye başkanı, il ve ilçe başkanı oluyor. Aslında bunların hepsini de zamanla elde etmek mümkündür. Benim kanaatime göre bunlar çok da önemli değildir. Önemli olan o görevin hakkını verebilmektir. O görevde ise topluma ve memlekete faydalı hizmetler üretebilmektir. Diğer taraftan da bir insanın milletvekili, belediye başkanı, il ve ilçe başkanı olması kendisine büyük bir yüktür. İnsanı yücelten şey memlekete faydalı hizmetler yaptıktan sonra, toplumun kendisine ettiği dualardır. Bu kapsamda hangi arkadaşımız aday olacaksa inşallah kendisi hakkında hayırlısı olur ” dedi.

Erdal Türk Kim?

Erdal Türk, 1971 yılında Karaman’ın Ermenek İlçesi’nde  dünyaya gelmiştir. Annesi Ermenekli olan Türk’ün babası Karaman Zengenli’dir ve Ermenek Tarım İlçe Müdürlüğü görevini 12 yıl yürütmüştür.
Eğitim Hayatı
İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamlamıştır. Ankara’da Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunudur.
İş Hayatı
Şehir ve bölge plancısı olan Erdal Türk, ülkemizin dört bir yanında kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektör temsilcilerine ve belediyelere, şehir ve bölge planlama konusunda kurucusu ve büyük ortağı olduğu Pusula İmar firması ile uzun yıllar hizmet vermiştir.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN