404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİ 2018 MAYIS AYI TOPLANTILARI BAŞLADIKaraman İl Genel Meclisi 2018 Mayıs ayı ilk toplantısına, İl Genel Meclisi 1.Başkan Vekili Adem KAPAR başkanlığında saat 15:00’de İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda yoğun bir gündem eşliğinde başladı.
İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile başlayan toplantıda 27.dönem milletvekili seçimleri için istifa eden Celalettin GÜNGÖRER; Meclis üyeleri ve çalışanlarına bir veda konuşması yaparak: “ 4 yıldır Karamanımız için hep birlikte uyum içinde hizmet ettik. Meclisimizin çalışmalarında başarılarının devamını diliyor, yeni seçilecek arkadaşlara ise hayırlı olsun diyorum. Haklarınızı helal edin.” dedi. GÜNGÖRER’in vedasının ardından  İl Genel Meclisi 1.Başkan Vekili Adem KAPAR kendisine İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi adına hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.
Merkez İl Genel Meclisi yeni Üyesi Zahide HIDIR’ın da katıldığı ilk toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı ve yapılan gizli oylama sonucu Merkez İl Genel Meclis Üyesi ve 1.Başkan Vekili Adem KAPAR İl Genel Meclisi Başkanlığına seçildi. Adem KAPAR’ın başkan seçilmesinin ardından yine yapılan gizli oylama ile İl Genel Meclisi 1.Başkan Vekilliğine Sarıveliler İl Genel Meclis Üyesi Mehmet CANBOLAT seçildi.
Yapılan seçimin ardından İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçilen Adem KAPAR:
“Yıllardır Karamanımız için aktif olarak yürüttüğüm Meclis üyeliğimin ardından üstlendiğim Başkanlık görevinde de tek hedefimiz Karamanımızı hakettiği konuma getirmek ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını layığıyla karşılamak için çalışmak olacaktır. 07-11.05.2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2018 Mayıs Ayı Meclis toplantılarında alınacak kararların İlimize ve Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, beni bu göreve layık gören arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. ” dedi.

Meclisin Mayıs ayı gündeminde bu ay;
İl Özel İdaresinin 2019 yılı yıllık taslak yatırım ve çalışma programları, İl Özel İdaresine bağlı yerlerdeki uygulama imar planı değişikliği teklifleri, ödenek aktarımları, satış kararları ve birimlerden gelen teklifler dahil pek çok gündem maddesinin yanısıra geçen aydan komisyonlara havale edilen raporlar ve Valilik’ten gelen teklifler görüşülerek karara bağlanacak.
Toplantının sona ermesinin ardından Merkez İl Genel Meclis yeni Üyesi Zahide HIDIR’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Adem KAPAR ve Meclis üyeleri birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN