404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN DEVLET HASTANESİ ÇOCUK POLİKLİNİĞİNİN RENKLİ DÜNYASI



Karaman Devlet Hastanenesi Çocuk Polikliniği bekleme alanı duvarları çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinin resimleri ile boyandı.
 Çocukların hastane korkularını azaltmak ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla poliklinik duvarlarına küçük dokunuşlar yaptıklarını belirten Başhekim Dr.Osman Açıkgöz “6 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Çocuk Cerrahi Uzmanı ve 1 Çocuk Psikiyatri Uzmanımız ile hastalarımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz. Sağlık kalitemizi daima yükseltme amacımızın yanı sıra hastalarımızın zaman geçirdiği mekânlarımızın fiziksel özellikleri de bizim için son derece önemli. Hastane korkusunu yenmek ve hastaneyi çocuklarımıza daha cazip bir hale getirmek amacıyla poliklinik bekleme alanlarını çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanlarının resimleriyle süsledik. Poliklinik bekleme süresi içerisinde çocuklarımızın korkularının ve endişelerinin azalacağını, dikkatlerinin dağılacağını ummaktayız. Çocuklarımız poliklinik koridorlarında dolaşırken korkuları azalmakta ve hastanedeki zamanları daha konforlu geçmektedir. “Doğum Salonumuza Bahar Geldi” çalışmasından sonra “Çocuk Polikliniğimizin Renkli Dünyası” çalışmasını da tamamlandık, hastanemizin fiziksel yapısını güzelleştirmeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese özellikle yönetim ekibim ve büyük özveri ve heyecanla bize vakit ayıran Karamanlı genç ressam kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Çocukların çok sevdiği Winnie the Pooh, Maşa ile Koca Ayı, Mickey Mause, Garfield ve daha birçok çizgi film karakterleri resim öğretmenleri tarafından akrilik boya ile boyandı.



YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN