404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KGTÜ ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜLKONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜL KAZANDI
Konya Gıda ve Tarım Üniversite Öğrencilerine “Dijital Dönüşüm: Sanayi 4.0” üst başlığı ile düzenlenen iktisat kongresinde, başarılı çalışmalarından dolayı ödül verildi. Ege Üniversitesinin tertip ettiği programda ödüller takdim edildi.
Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi “İktisadi ve İdari Programlar” 1. sınıf öğrencileri Ali Fuat Tecim, Enes Aksu, Enis Mert Kiriş, Emre Bekir Oğuzhan, İrem Mine Güler ve Samet Özdemir Ege Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu ve 28 farklı üniversiteden lisans ve lisansüstü öğrencilerin toplamda 67 makale ile katılım sağladığı “Dijital Dönüşüm: Sanayi 4.0” üst başlığıyla bu sene 21. si düzenlenen Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi'nde "Tarım 4.0 ile Toplum 5.0 Arasındaki İlişki ve Üniversite Öğrencilerinin Tarım Alanına Yönelimi Hakkında Bir Araştırma" başlığıyla sundukları bildiriyle Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Ödülü’nü almaya hak kazandılar.

Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü Araştırma Görevlisi Mustafa Özsarı'nın danışmanlığını yaptığı öğrencilerimizin sunumları 25 Nisan Çarşamba günü 13.00 - 14.30 arasında Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Seminer Salonunda gerçekleşti. Enis Mert Kiriş’in gerçekleştirdiği başarılı sunumun ardından değerlendirme komitesi tarafından Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Ödülü’ne layık görüldü. Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi öğrencilerine ödülleri Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Funda Barbaros Özay tarafından takdim edildi.

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinden yapılan açıklama, “Bize bu gururu yaşattıklarından ötürü öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz" dendi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN