404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAADET PARTİSİ İMZA DAVETİSaadet Partisi Karaman İl teşkilatı Temel Karamollaoğlu'nun Cumhurbaşkanı aday olabilmesi için imza kampanyasını başlattı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu dün bir basın toplantısı yaparak Cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladı. Saadet Lideri Karamollaoğlu'nun aday olabilmesi için yasa gereği 100 bin imza toplanması gerekiyor.
Saadet Teşkilatları Genel Başkanlarının adaylığı için kolları sıvadı.
Saadet Partisi Karaman Teşkilat Başkanı Hüseyin Çoban’da konu ile ilgili haber sitemize bir açıklama yaparak halkımızdan destek istedi.
Hüseyin Çoban yaptığı açıklamada; " Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için Ülke genelinde 100 bin oy toplamamız gerekiyor. Allah'ın izniyle bu rakamın daha fazlasını toplayacak güçlü bir teşkilatımız var. Bu gücü göstermek için halkımızdan destek vermelerini istiyoruz." dedi.
Vatandaşın bu konuda ne yapması gerektiği hakkında bilgi veren Teşkilat Başkanı Hüseyin Çoban; " Vatandaşlarımızın Adliye binasında bulunan İlçe Seçim Kuruluna nüfus cüzdanlarıyla gitmeleri yeterlidir. Orada Saadet Partisinden arkadaşlarımız bulunacak kendilerine gerekli yardımı yapacaklarıdır. İsteyenler 0535 202 21 93 ve 0533 683 52 60 telefon numaralarını arayıp gerekli yardımı talep edebilir. Aziz Karamanlı hemşehrilerimizden Milli Görüş'e destek vermeye davet ediyoruz." dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN