404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VEYSEL GÖKTEKİN SEÇİM ÇALIŞMALARINI ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR


Ak Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Veysel Göktekin seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor
 Ak Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Göktekin, Ak Parti Kazımkarabekir İlçe Teşkilatını, Karaman Ziraat Odası ve Karaman Muhtarlar Derneğini ve bazı Sivil Toplum Örgütlerini, Esnafları ve vatandaşları ziyaret etti. Göktekin, Karaman’ın tüm sorunlarını bildiğini ve çözümleri için geçmişten bu güne kadar çeşitli görev ve çalışmalarda edindiği tecrübe ve bilgisiyle çalışacağını belirterek “ Ülkemiz ve Karaman’ımız  nasıl 16 yıllık AK Parti iktidarında çağ atladıysa ve de kalkındıysa bu yeni dönemde de kalkınacak ve çağ atlayacaktır. Ak Parti’nin neferleri olan bizlerde göreve geldiğimizde insan odaklı çalışarak, sorunları hep el ele vererek işinin ehli kişilerle çalışarak çözeceğiz” dedi.

Merak Edilen Soruları Cevapladı

Ak Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Göktekin, ziyaretlerinde partililere ve vatandaşlara neden aday olduğu ile projeleri hakkında bilgi vererek merak edilen soruları cevapladı.

İnsan Odaklı Hizmet


İnsana hizmet hakka hizmet anlayışıyla yola çıktığını belirten Göktekin ‘Karaman’ın bağrından gelen Karaman’ın öz evladıyım. Karaman’da doğdum, Karaman’da büyüdüm, Karaman’da yaşıyorum. Şimdide Karaman’a olan borcumu ödemek için hizmet etmeye talibim.Karaman’ın tüm sorunlarına iyi biliyorum. Sorunları çözecek bilgi ve tecrübeye de sahibim. Allah nasip ederse partim ve de halkım görev verirse insan odaklı hizmet ve anlayışla projelerimizi hayata geçirip, Karaman’da güzel yarınlar yaratacağız’ diye konuştu.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN