404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ BAYRAM KUTLAMA MESAJLARISAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ORHAN SOYDAN BİR MESAJ YAYINLAYARAK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI


Sevgi, merhamet, dayanışma gibi duyguların yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. Ramazan ayında kazandığımız güzel hasletlerin Ramazan Bayramı boyunca ve sonrasında da devam etmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Bizler Saadet Partisi olarak herkesin emeğinin karşılığını aldığı adil bir dünya için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, milletimizin öncülüğünde yeni ve adil bir dünyayı kurmayı, yeryüzünde adalet ve merhameti hakim kılmayı nasip eylesin. Tüm Karamanlı hemşerilerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.

SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI MELEKHAN KAVAS RAMAZAN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ


Melekhan Kavas’ın yayınladığı mesaj şu şekilde; “Seçim çalışmaları dolayısıyla Ramazan ayında halkımızla iç içe olma fırsatı bulduk. Bizi güler yüzle karşılayıp dinleyen tüm Karaman halkına teşekkür ediyor Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum. Ramazan Bayramı, kadının hak ettiği saygınlığı bulduğu ve Asr-ı Saadet’teki gibi baştacı edildiği bir Türkiye ve dünyanın kurulmasına vesile olsun.” 


SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ALİ ÇİFTÇİ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

Ali Çiftçi’nin kutlama mesajı şöyle; “Ramazan ayı bizi biz yapan değerleri hatırlatarak geldi ve geçti. Bizleri bayrama eriştiren Cenab-ı Allah’a şükürler olsun. Bu bayramın Karaman’ımıza, ülkemize ve dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı, herkesin insanca yaşadığı, kimsenin ötekileştirilmediği bir dünyanın, İslâm Birliği’nin kurulmasına vesile olsun, tüm hemşerilerimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.”

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN