404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK'E BUTİK ŞEHİR PLANLANIYOR


Sitemize ulaşan bilgiye göre Ermenek'e baraj gölü manzaralı 1000 haneli Butik Şehir kurulması planlanıyor. 
Butik Şehir için 100 hektarlık arazi arandığı arandığı, arazi temin edildikten sonra arazi üzerine Ermenek Baraj Gölü manzaralı 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde 1000 konut ve Butik Şehre ait okullar, ibadet mekanları, hastaneler, spor merkezleri, alış-veriş merkezleri, kısacası insan yaşamını kolaylaştıran tüm mekanların var olacağı bir turizm Butik Şehri olması planlandığı belirtildi.
Ancak ilk başta arazi temini, böyle bir yerleşim yeri hakkında halkın yorumlarına ihtiyaç duyulduğu girişimde bulunacak yatırımcılara kılavuz olacağı ifade edilmekte.
Butik Şehrin kurulması için yatırım yapacak girişimciler şu an itibari ile halktan gelecek yorumların çok önemli olacağı ifade edildi. 
Bunun için sitemizin yorum penceresinden görüşler ifade edilmesi ve bu görüşler neticesinde planlamalar yapılacağı belirtildi.

Ankete Katılmanızı bekleriz


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN