404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

DOLU DOLU SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ


Mut İlçesinde düzenlenen Kitap Fuarına Karamanlı Yazarlar da katılarak imza günü ve söyleşiler düzenliyor.
Heybemdeki Azık kitabı ile şiirlerini yayınlayan Gazeteci-Yazar-Şair Hasan Özünal da Mut Kitap Fuarına davet edilerek, 15 Ekim Pazartesi Günü okuyucuları ile buluştu.
Mut Karacaoğlan Parkında asırlık çınarların altında düzenlenen Fuarda okuyucuları ile buluşan Hasan Özünal’a Karamanlı Sanatçı Mustafa Elmas ve arkadaşları da sahne alarak, Mustafa Elmas’ın bestelerinin de yer aldığı, harika parçaları ile eşlik ettiler.
Etkinlik kapsamında Mut Anadolu Lisesinde bir de söyleşiye katılan Özünal öğrencilerle sıcak ve samimi bir sohbet geçekleştirdi. Öğrencilere gelecek hakkında tavsiyelerde bulunan Özünal geleceğin mimarları olan gençlerle samimi bir ortam oluşturdu. Büyük tezahürat ve sevgi gösterileri ile sona eren sohbet için Özünal:
“Mut İlçemizin tarihi dokusu içinde düzenlenen Fuar gerçekten çok yararlı ve verimli geçiyor. Mut Halkının ilgisi ve Mut Belediyesinin destekleri de Fuarın daha da verimli geçmesini sağlıyor. Mut İlçesinde mutlu olduk.
Çok iyi bir yönetimle eğitim-öğretime katkı koyan Mut Anadolu Lisesinde, Organizasyon Firmasınca adımıza düzenlenen söyleşiye de katıldık. Öğrencilerimizin ilgisi mükemmeldi. Pırıl pırıl gençler, öğrenme ve güzel şeyler yapma azmi içinde söyleşiye katıldılar. Gelecek nesillere zaten var olan güvenimizi daha da pekiştirip, perçinlediler.
Katıldığımız bu etkinlikte verimli bir çalışma yapmamıza yardımcı olan Mut Halkına, Fuar Organizasyon Firmasına, İzorya Zeytinyağı Firmasına ve Mut Anadolu Lisesi idareci ve kıymetli öğrencilerine teşekkür ederiz.
Çok verimli ve yararlı bir etkinlik oldu” dedi.
Fuar 17 Ekim günü sona erecek.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN