404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ABDÜLKADİR ATEŞ BAŞYAYLA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDUAk Parti Başyayla Kurucu İlçe Başkanı Abdülkadir Ateş Başyayla Belediye Başkan Aday Adayı Oldu.

Ak Parti Başyayla Kurucu İlçe Başkanı Olarak ara vermeden 10 yıl bu görevi layıkıyla yerine getirdiğini ifade eden Ateş, görev verilmesi halinde Başyayla Belediye Başkan adaylığına talip olduğunu söyledi.
Kuruluş aşamasında, Ak Partinin en zor zamanlarında İlçe Başkanlığı görevini üstlendiğini, siyasete 23 yaşındayken İlçe Başkanı olarak başladığını ifade eden Ateş, Genç yaşta bu kutsal göreve kendisini layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a duacı olduklarını ifade etti.
Başyayla Merkez ve Köylerimizde vatandaşın gönlünde yer edindiği inancında olduğunu, Belediye Başkan adaylığının kendisine tevdi edilmesi durumunda İlçe Teşkilatıyla uyum içinde çalışarak iyi bir seçim sonucu çıkacağını ifade etti.            

Abdülkadir ATEŞ kimdir?

10.01.1978 Hollanda/Rotterdam’da doğdu. İlkokul eğitimini Başyayla Şirindere İlkokulu, Ortaokul eğitimini Ermenek İmam Hatip Ortaokulu ve lise eğitimini ise Ermenek Lisesi’nde tamamladı. Yaklaşık 13 sene boyunca Başyayla İlçe merkezinde yerel işletmecilik yaptı. Bu süre zarfında Ak Parti Teşkilatı kuruluş süreci içerisinde, Ak Parti Başyayla İlçe Teşkilatı kurucu ilçe başkanı olarak 10 sene ara vermeksizin, aktif olarak ilçe başkanlığı görevini yürüttü. Ak Parti tüzüğünde bulunan 3 dönem kuralı sebebi ile, ilçe başkanlığı görevini bu süreçte devretmek zorunda kaldı.16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşen Anayasa Değişikliği Referandum sürecinde Ankara merkezli kurulan Evet Destekleme Platformu’nda Yüksek İstişare Kurulu üyeliğinde bulundu.
Halen, Hak-İş Sendikası’na bağlı Öz Sağlık- İş Karaman temsilciliği görevini yürüten Ateş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN