404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

OKUDAN, İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTISeçimiyle ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor.
Mehmet Ali Okudan, AK Parti'den İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.
AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatına başvurusunu gerçekleştiren Okudan, sitemize yaptığı açıklamasında "Başkanımızın birçok konuşmasında gençlerle ilgili olarak dile getirdiği 'Şahlanışımız, yükselişimizsiniz. Erdem, irade ve cesaret ile yükselişimizi, şahlanışımızı siz gerçekleştireceksiniz. Size emretmeyeceğiz, dikte etmeyeceğiz. Sizinle birlikte yol yürüyeceğiz. Size yol açacağız, istihdamımız sizinle büyüyecek. Vizyonumuz sizinle genişleyecek, adalet sizinle yükselecek.
AK Parti kurulduğu günden bugüne, Türk siyasi hayatında genç düşünen, değişimden ve dönüşümden yana olmuş vizyoner bir parti olmuştur. Bu yönüyle gençlerin partisidir.' sözlerinden yola çıkarak ülkemiz, Karaman'ımız ve ilçemiz Başyayla için hizmet etmeye karar verdim. Partimiz ve ilçemize hizmet etmeye her bir Ak Partili genç gibi her daim hazırız.
Partimde çeşitli görevlerde bulundum ve partimizin vereceği her göreve hazırım. Şimdi de İl Genel Meclisi Üyeliği için başvuruda bulundum.
Rabbim çıktığımız bu yolda yardımcımız olsun. Şimdiden yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum. İnşallah çok çalışacağız, milletimizin desteği ile ilçemizi güzelleştireceğiz.
Reisimizin de işaret ettiği gibi maziden aldığımız ilhamla “2023, 2053, 2071 hedeflerimize ulaşmak için azimle ve özveriyle çalışacağız”. Allah herkesin yardımcısı olsun. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bizim ayrılığa değil birleşmeye daha çok ihtiyacımız var.' Nereden geldiklerini bilmeyenler nereye gideceklerini de bilemezler.' şiarıyla hareket ederek kendi tarihine yabancılaşıp rüzgârın önündeki bir yaprak misali savrulanlardan olmayacağımızı biliyoruz.
Bütün aday adaylarına başarılar diliyor. Bu süreçten partimizin daha da güçlü çıkması için daha hassas olmamız gerektiği düşüncesindeyim.
Selam saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Ya Allah Bismillah" dedi.
Mehmet Ali Okudan yerel seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN