404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TURİDER YÖNETİMİ KONYA TURİZM GÜNLERİNDE ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ     Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği (TURİDER) Yönetim Kurulu Üyeleri, bu yıl birincisi gerçekleştirilen “Konya Turizm Günleri”nde Üyelerini ziyaret etti.
     Novaland Outlet’de bu yıl ilki gerçekleştirilen Konya Turizm Festivaline katılan Seyahat Acenteleri ve oteller açtığı stantlarda, mevcut tur paketlerini, düzenledikleri yurt içi yurt dışı turları, hac-umre seyahatlerini, konaklama hizmetlerini ve erken rezervasyon fırsatlarını tanıtırken, Turizm Günlerine ziyaretlerin yoğun olduğu gözlendi.
     Erken rezervasyon fırsatları, çekilişler ve çeşitli etkinlikler ile 28 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek olan Konya Turizm Günleri etkinliğinde Üyelerini ve Turizmci meslektaşlarını ziyaretinde açıklama yapan TURİDER Başkanı Seda Kuşvuran şu ifadelere yer verdi;  “Son dönemde döviz oranlarındaki yükselişten olumsuz etkilenen seyahat acenteleri krizi fırsata çevirme alanı oluşturmuştur. Bu tür etkinlikler; Konya’da ki seyahat acentelerinin, misafirleri ile yani halkla buluşması açısından oldukça önemlidir. Halkımız tatil paketlerini bu alanlarda daha avantajlı alabilme olanağına sahip olabiliyor. Bu avantajlar sadece ‘’ Konya turizm günleri’ ne özel olup, tatilini erkenden ucuza alarak, avantajlardan faydalanmak isteyenler Vovaland AVM deki ‘’ Konya Turizm Günleri’’ ne bekliyoruz” dedi…
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN