404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KAYMAKAMIMIZ TEPEBAŞI KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ


Ermenek Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz, Tepebaşı köyünü ziyaret etti. Köy halkıyla sohbet etti, köyün sorunlarını dinledi. Vatandaşlar başta köyün içme suyu, madenler ve  bir yıldır atanamayan imam ve sağlık ocağına doktor konusunu dile getirdiler. Bunların çözümü için Ermenek Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz'dan talepte bulundular.

Köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz, bu kapsamda ilçemize bağlı Tepebaşı Köyünü ziyaret etti.
 
Köy muhtarı tarafından karşılanan Kaymakamımız, daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi. Köy Muhtarı Bünyamin Zengin’ den köyün genel durumu hakkında bilgiler alan Kaymakamımız, bir araya geldiği vatandaşlarla bir süre sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi.
 

İlgili kurum müdürleri de vatandaşların şikâyet ve taleplerine ilişkin tek tek söz alarak yaşanan sorunların en kısa süre içerisinde çözülmesi noktasında vatandaşları bilgilendirdiler.


Haber & resim: Ermenek Tepebaşı Köyü Sosyal Medya Sayfası
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN