M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

10 ADET YENİ HALK OTOBÜSÜ HİZMETE SUNULDUBaşkan Çalışkan; "80 Yılda 141 Araç Varken 2 Yılda 101 araç Satın Aldık"

Karaman Belediyesi, yeni aldığı 10 adet halk otobüsünü hizmete sundu. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; " Son iki yılda belediyemiz toplam araç sayısını iki katına çıkardık" dedi.

Karaman Belediyesi, şehir ulaşımına büyük katkı sağlayacak olan 10 adet yeni halk otobüsü aldı. Böylece toplamda 23 otobüsle ulaşım hizmeti veren belediye bu sayıyı 33'e çıkardı. Karaman Belediye yeni alınan otobüsleri, bugün (14.02.2016) 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törenle hizmete sundu. Törene Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ın yanı sıra, AK Parti teşkilatı üyeleri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Törende konuşan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan genel itibari ile belediyenin yatırım ve hizmetlerini anlattı. Başkan Çalışkan yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; " Karaman Belediyesi olarak yaklaşık son 3 yıl içerisinde bir çok yatırım ve hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk. Bu bağlamda milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Son yıllarda gerçekleşen kamu yatırımları ve belediyemiz yatırımlarına baktığımız zaman Karaman en parlak dönemlerinden birisini yaşıyor.
Ulaşım konusunda önemli projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Hızlı tren projesi, havaalanı projesi gibi önemli yatırımlarla Karaman bir kaç yıl içerisinde adından söz edilen önemli bir şehir haline gelecektir. Diğer yandan alt ve üst geçit projelerimizle ulaşım konusunda önemli adımlar atıyoruz.
2011 yılında 10 adet alınan otobüslere ek olarak, 2015 yılında 13, bu yılda 10 adet daha ekledik ve halk otobüsü sayısını 33'e çıkardık. Teknolojik donanıma sahip konforlu otobüslerimizle vatandaşlarımıza daha kaliteli bir ulaşım hizmeti veriyoruz.
80 Yılda 141 Araç Varken 2 Yılda 101 Araç Aldık

Karaman Belediyesi'nin 80 yıl boyunca sahip olduğu araç sayısının 141 olduğunu belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; " 2 yıl içerisinde 101 yeni araç satın aldık. Yani 80 yılda alınan araç sayısını neredeyse 2 katına çıkardık. Şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekirse yeni araçlar almaya devam edeceğiz" dedi. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com