M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ANADOLU AJANSI ÜLKEMİZİN GÜR VE GÜÇLÜ SESİDİRVali Süleyman Tapsız Anadolu Ajansı (AA) Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır ve Karaman Muhabiri Mehmet Çetin’i kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Tapsız’a Anadolu Ajansı’nın fotoğraflarından oluşan Almanak hediye eden Bölge Müdürü Kayır, ajansın Konya ve Karaman bölgesinde yürüttüğü çalışmalar hakkında Vali Tapsız’a bilgiler verdi. Ajansın, kurulduğu günden bugüne ülkemizin dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyen Kayır, daha iyi ve daha güzele ulaşabilme adına ajans olarak kendilerini her geçen gün daha da geliştirdiklerini ve yenilediklerini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Bölge Müdürü Kayır ve Karaman muhabiri Çetin’e teşekkür eden Vali Tapsız, Kurtuluş Savaşı’mızın ilk yıllarında Anadolu'nun sesini ve haklılığını dünyaya duyurmak amacıyla kurulan  ve milli mücadele döneminden bu yana, halkımızın sesi, gözü ve kulağı olan Anadolu Ajansının çok önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek yerel ve ulusal düzeyde Anadolu’nun gür ve güçlü sesi olmaya devam ettiğini söyledi.
Anadolu Ajansı’nın yapıcı, doğru ve tarafsız habercilik anlayışının temsilcisi olarak toplumun güzelliklerini yansıtan, değişime ve gelişime katkı sunabilecek güzellikleri yansıtan bir haber ajansı olduğunu dile getiren Vali Tapsız, Bölge Müdürü Kayır ve Karaman muhabiri Mehmet Çetin’e çalışmalarında başarılar diledi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com