M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HALEF - SELEF MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNDEN VALİ TAPSIZ’A ZİYARETVali Süleyman Tapsız, İl Milli Eğitim eski Müdürü Asım Sultanoğlu ve ilimize yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında kabul etti.
İlimizde 4 yıldır İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevini yürütmekteyken Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Asım Sultanoğlu, düzenlenen devir teslim töreninin ardından görevini, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ilimize ataması yapılan Mevlüt Kuntoğlu’na devretti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen devir teslim töreninin ardından halef - selef İl Milli Eğitim Müdürleri, Vali Tapsız’ı Makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, 4 yıl boyunca Karaman’ın eğitim alanındaki altyapısının güçlendirilmesi ve eğitim noktasında hedeflenen çizgiye ulaşabilmek için çalıştıklarını söyleyen Asım Sultanoğlu, bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Vali Tapsız olmak üzere, kurum müdürleri ve Karaman halkına teşekkür etti. Karaman’ın gönüllerinde ayrı bir yeri bulunduğunu söyleyen Sultanoğlu, gittiği yerlerde Karaman sevgisini ve muhabbetinin gönüllerinde yaşamaya devam edeceğini belirtti.
Vali Tapsız, tarihimizde önemli bir yeri bulunan ve sahip olduğu değerlerle ön plana çıkan Kahramanmaraş’a ataması yapılan Asım Sultanoğlu’nu tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Karaman’a verdiği hizmetlerin asla unutulmayacağını belirterek, Asım Sultanoğlu’na verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Vali Tapsız, Sultanoğlu’nun yeni görev yeri olan Kahramanmaraş’ta da aynı hizmet aşkı ve görev bilinciyle başarılarını sürdüreceğine olan inancını belirtti.
Vali Tapsız, Sakarya’dan ilimize ataması yapılarak gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com