M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HİZMETTE KALİTE VE KALİTEDE SÜREKLİLİK SAĞLAYACAĞIZİlimizde vatandaşlarımıza hizmet veren, kamu ve özel sektörde yer alan tüm kuruluşları ayrı ayrı ziyaret eden Vali Tapsız, hükümet konağında hizmet veren Tapu Sicil Müdürlüğü, Tapu Kadastro Müdürlüğü ve İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerini ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyaretlerinde ilk olarak Tapu sicil Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Tapsız, Tapu Sicil Müdürü Şevki Aydın’dan kurumun çalışmaları ve işleyişi hakkında bilgi aldı. Daha sonra Tapu Kadastro Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdür Vekili İsmet Set’ten kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Vali Tapsız, gün içerisinde hükümet konağında yer alan kurumlardan son olarak İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Mustafa Metin Yalçın, yeni kimlik kartı başvuruları nedeniyle yaşanan yoğunluk ve bu bağlamda düzenlenen yeni mesai saatleri konusunda Vali Tapsız’a bilgiler verdi.
Kurumlara gerçekleştirdiği ziyaretlerde, “hizmet verilen vatandaş ve kuruluşların memnuniyetini ön plana çıkaran bir kalite yönetim sistemi anlayışı ile hizmette kalite ve kalitede süreklilik sağlamamız gerekir diyen Vali Tapsız, sunulan kamu hizmetinde mesleki etik ilkelerine uygun hareket etmeliyiz”  dedi. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com