M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN SPORTİF YATIRIMLARLA DAHA DA GÜÇLENİYORVali Süleyman Tapsız, spor yatırımları programı kapsamında inşaatı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
İncelemeler öncesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Tapsız, kurum çalışanlarıyla tanışarak İl Müdürü Hayati Kısacık’tan kurumun genel yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler aldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak il genelinde yürütülen çalışmaların son durumu ve devam eden projeler hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, daha sonra Kâzımkarabekir Kapalı Spor Salonunda incelemelerde bulundu.
Gezi ve incelemelerine daha sonra Sümer Mahallesinde yapımı devam eden ve farklı branşlarda spor bölümlerinin yer alacağı Çok Amaçlı Spor Salonuyla devam eden Vali Tapsız, ilimize sporcu yetiştirmesi amaçlanan spor salonu inşaatını yerinde takip ederek çalışmaların son durumu hakkında İl Müdürü Kısacık’tan bilgiler aldı. Vali Tapsız, daha sonra önümüzdeki yıl içerisinde yapılması beklenen 15 bin kişi kapasiteye sahip yeni stadyum alanını gezerek incelemelerde bulundu.
Vali Tapsız, Kırbağı Mahallesinde inşaatı devam eden 2 bin 500 kişilik Merkez Spor Salonunu gezerek çalışmaları yerinde takip etti. İlimizin son dönemde yapılan sportif  yatırımlarla daha da güçleneceğini belirten Vali Tapsız, yatırımların Karaman’ın çehresini değiştirecek nitelikte ve kalitede olduğunu dile getirdi. Spora ve sporcuya yapılan yatırımların sağlıklı genç nesillerin yetişmesine önemli katkılar sağlayacağına olan inancını belirten Vali Tapsız, Çok Amaçlı Spor Salonunun tamamlanmasıyla birlikte gençlerimizin ve halkımızın modern ve kaliteli spor tesislerine kavuşacağını söyledi.
Vali Tapsız, ilimiz açısından çok önemli projelerin hayata geçirildiğini ve spor şehri olma yolundaki bu projelerin tamamlanmasıyla birlikte sporcu fabrikasına dönüşecek olan ilimizde ulusal ve uluslararası alanda birçok şampiyonların yetişeceğine olan inancını belirtti.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com