M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMANLI SPORCULAR MARMARİS DUATLONUNDA BOY GÖSTERECEKTürkiye Triatlon Federasyonu ve Marmaris Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Marmaris Duatlonu, 4-5 Mart 2017 tarihleri arasında Muğla’nın Marmaris ilçesinde koşulacak. Karaman’ında ilk defa boy göstereceği yarışlarda 40+ erkeklerde Ferhat Köse, 45+ erkeklerde Barış Ünlü ve 19+ bayanlarda Selver Sezer ile mücadele edecek olan Karaman ekibi, antrenörler Barış Ünlü ve Yusuf Sezer eşliğinde son hazırlıklarını tamamladı.
Ulusal müsabaka statüsünde yer alan Marmaris Duatlonu elit, genç, yıldız, minikler, yaş grupları, takım yarışları ve halk duatlonu kategorilerinde gerçekleştirilecek. Dayanıklılık ve iyi bir strateji gerektiren duatlonda sporcular önce koşacak, ardından bisiklete binip, son olarak tekrar koşacak. Atatürk Meydanı ve Siteler güzergahında gerçekleştirilecek yarışlar 4-5 Mart tarihleri arasında saat 9.00’da başlayacak.


Karaman’ın ilk defa böyle bir kategoride mücadele edeceğini belirten Ünlü,” Karaman sporda yükselmeye devam ediyor. Karaman olarak bugüne kadar katılmadığımız bir branş olan Triatlon branşında mücadele edeceğiz. İlk defa böyle bir kategoride yarışacağımız için heyecanlıyız. Gençlik Spor Kulübü ve Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü bünyesinde kurduğumuz takımımızla ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele edeceğiz” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com